RN731ETTP6730C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP6730C25
JLCPCB Part #
C4244155
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 673Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS