RN731ETTP6652C25
MFR.Part #
RN731ETTP6652C25
JLCPCB Part #
C4353322
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS