RN731ETTP6260F50
MFR.Part #
RN731ETTP6260F50
JLCPCB Part #
C4175484
Description
-55℃~+155℃ 626Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS