RN731ETTP6200B50
MFR.Part #
RN731ETTP6200B50
JLCPCB Part #
C4221759
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS