RN731ETTP5971D50
MFR.Part #
RN731ETTP5971D50
JLCPCB Part #
C3966672
Description
-55℃~+155℃ 5.97kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS