RN731ETTP5900F50
MFR.Part #
RN731ETTP5900F50
JLCPCB Part #
C4014661
Description
-55℃~+155℃ 590Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS