RN731ETTP5900F25
MFR.Part #
RN731ETTP5900F25
JLCPCB Part #
C4209252
Description
-55℃~+155℃ 590Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS