RN731ETTP5831F25
MFR.Part #
RN731ETTP5831F25
JLCPCB Part #
C4349326
Description
-55℃~+155℃ 5.83kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS