RN731ETTP57R6F50
MFR.Part #
RN731ETTP57R6F50
JLCPCB Part #
C3968435
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS