RN731ETTP5762B50
MFR.Part #
RN731ETTP5762B50
JLCPCB Part #
C3916816
Description
-55℃~+155℃ 57.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS