RN731ETTP56R0F50
MFR.Part #
RN731ETTP56R0F50
JLCPCB Part #
C4135417
Description
-55℃~+155℃ 56Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS