RN731ETTP56R0D50
MFR.Part #
RN731ETTP56R0D50
JLCPCB Part #
C4119766
Description
-55℃~+155℃ 56Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS