RN731ETTP5692F50
MFR.Part #
RN731ETTP5692F50
JLCPCB Part #
C4128262
Description
-55℃~+155℃ 56.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS