RN731ETTP5621D50
MFR.Part #
RN731ETTP5621D50
JLCPCB Part #
C4291732
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS