RN731ETTP5620B25
MFR.Part #
RN731ETTP5620B25
JLCPCB Part #
C4294597
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS