RN731ETTP55R6F25
MFR.Part #
RN731ETTP55R6F25
JLCPCB Part #
C4058371
Description
-55℃~+155℃ 55.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS