RN731ETTP5560B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP5560B50
JLCPCB Part #
C4019313
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 556Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS