RN731ETTP54R2F25
MFR.Part #
RN731ETTP54R2F25
JLCPCB Part #
C4140447
Description
-55℃~+155℃ 54.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS