RN731ETTP5490D50
MFR.Part #
RN731ETTP5490D50
JLCPCB Part #
C4340780
Description
-55℃~+155℃ 549Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS