RN731ETTP5490C50
MFR.Part #
RN731ETTP5490C50
JLCPCB Part #
C4073285
Description
-55℃~+155℃ 549Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS