RN731ETTP5171B50
MFR.Part #
RN731ETTP5171B50
JLCPCB Part #
C3944799
Description
-55℃~+155℃ 5.17kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS