RN731ETTP5101B50
MFR.Part #
RN731ETTP5101B50
JLCPCB Part #
C3991906
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS