RN731ETTP5050B25
MFR.Part #
RN731ETTP5050B25
JLCPCB Part #
C4015699
Description
-55℃~+155℃ 505Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS