RN731ETTP4992C50
MFR.Part #
RN731ETTP4992C50
JLCPCB Part #
C4086192
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS