RN731ETTP4990D50
MFR.Part #
RN731ETTP4990D50
JLCPCB Part #
C4184162
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS