RN731ETTP4752C25
MFR.Part #
RN731ETTP4752C25
JLCPCB Part #
C3935654
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS