RN731ETTP4751B25
MFR.Part #
RN731ETTP4751B25
JLCPCB Part #
C4148109
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS