RN731ETTP4702C25
MFR.Part #
RN731ETTP4702C25
JLCPCB Part #
C4073953
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS