RN731ETTP4701F50
MFR.Part #
RN731ETTP4701F50
JLCPCB Part #
C3971046
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS