RN731ETTP4701D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP4701D50
JLCPCB Part #
C3986236
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS