RN731ETTP4591C25
MFR.Part #
RN731ETTP4591C25
JLCPCB Part #
C4135759
Description
-55℃~+155℃ 4.59kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS