RN731ETTP4481F25
MFR.Part #
RN731ETTP4481F25
JLCPCB Part #
C4202707
Description
-55℃~+155℃ 4.48kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS