RN731ETTP4421F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP4421F50
JLCPCB Part #
C3996752
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS