RN731ETTP4300F50
MFR.Part #
RN731ETTP4300F50
JLCPCB Part #
C4138689
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS