RN731ETTP4272B50
MFR.Part #
RN731ETTP4272B50
JLCPCB Part #
C4096799
Description
-55℃~+155℃ 42.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS