RN731ETTP4072B25
MFR.Part #
RN731ETTP4072B25
JLCPCB Part #
C4040284
Description
-55℃~+155℃ 40.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS