RN731ETTP4020B50
MFR.Part #
RN731ETTP4020B50
JLCPCB Part #
C4225457
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS