RN731ETTP3921F25
MFR.Part #
RN731ETTP3921F25
JLCPCB Part #
C4279697
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS