RN731ETTP3920F50
MFR.Part #
RN731ETTP3920F50
JLCPCB Part #
C4197818
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS