RN731ETTP3830B50
MFR.Part #
RN731ETTP3830B50
JLCPCB Part #
C4094560
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS