RN731ETTP3830B25
MFR.Part #
RN731ETTP3830B25
JLCPCB Part #
C3988787
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS