RN731ETTP3700B50
MFR.Part #
RN731ETTP3700B50
JLCPCB Part #
C4038776
Description
-55℃~+155℃ 370Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS