RN731ETTP36R0F50
MFR.Part #
RN731ETTP36R0F50
JLCPCB Part #
C4140431
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS