RN731ETTP3612F50
MFR.Part #
RN731ETTP3612F50
JLCPCB Part #
C4143109
Description
-55℃~+155℃ 36.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS