RN731ETTP3442F25
MFR.Part #
RN731ETTP3442F25
JLCPCB Part #
C4116131
Description
-55℃~+155℃ 34.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS