RN731ETTP3442D25
MFR.Part #
RN731ETTP3442D25
JLCPCB Part #
C4325937
Description
-55℃~+155℃ 34.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS