RN731ETTP3440C50
MFR.Part #
RN731ETTP3440C50
JLCPCB Part #
C4171329
Description
-55℃~+155℃ 344Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS