RN731ETTP3400C50
MFR.Part #
RN731ETTP3400C50
JLCPCB Part #
C4169666
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS