RN731ETTP3361F50
MFR.Part #
RN731ETTP3361F50
JLCPCB Part #
C4163825
Description
-55℃~+155℃ 3.36kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS