RN731ETTP3361B25
MFR.Part #
RN731ETTP3361B25
JLCPCB Part #
C4264358
Description
-55℃~+155℃ 3.36kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS